КАЗИНО ROX

Ігровий автомат Jack And The Beanstalk

Грати
ГОЛОВНА ІНФОРМАЦІЯ
Названия автомата: Джек і бобове стебло
Виробник: Netent
RTP: 96.28%
Волатильність: Висока
Рік випуску: 2013
Автоматична гра: Є
Множина: Є
Ігровий процес
Кількість барабанів: 5
Кількість ліній виплат: 20
Максимальна виплата за спин: 1000х
Дикий: Є
розкид: Є
Бонусна гра: Є
Безкоштовні оберти: Є

Ігровий автомат Jack And The Beanstalk за мотивами відомої казкової історії про чарівні боби створено компанією Netent у листопаді 2013 року. Слот приваблює гравців клубу Рокс барвистим дизайном, у ньому діє кілька вайлдів та передбачений раунд безкоштовних обертань. Про частоту перемог свідчить показник віддачі 96,28%. Ігровий автомат можна запустити в платному режимі та в тренувальній версії.

🧾 Основні характеристики

Атмосфера казки створює якісний дизайн. На основному фоні в Jack And The Beanstalk зображено дворик, де мешкає хлопчик Джек. За ним розкинулося безкрає поле з тюками соломи. Синє небо з білими хмарами доповнюють пасторальну картину. Метелики і птахи, що пролітають по екрану, а також візуальні спецефекти додають грі реалістичності. Звукове наповнення добре поєднується з дизайном і не заважає зосередитися на ігровому процесі.

🎰 Ігровий процес

У структурі слота Jack And The Beanstalk використовується 5 барабанів. Вони обертаються синхронно, кожен видає по 3 символи, які на 20 активних лініях будують призові комбінації. Кожна оплачується за встановленим коефіцієнтом. Структура ігрового автомата дозволяє збирати найчастіші виграшні поєднання.

🚀 Спеціальна символіка

У Jack And The Beanstalk символами стали герої казкової історії - хлопчик Джек, велетень, коза, лійка та сокира. Набір доповнюють картки. Призові комбінації формуються з 3, 4, 5 однакових символів, шикуючись на лінії зліва направо. Вони починаються з одного барабана. В ігровому процесі діють спеціальні знаки:

  • Wild - виконує обов'язки замінника та допомагає у складанні виграшних поєднань.
  • Scatter – запускає раунд безкоштовних обертань.

Призові можливості відеослоту:

  • Walking Wilds – активується диким знаком. Він випадає будь-якої позиції ігрового поля, зміщується на 1 позицію вліво і присуджує повторне обертання. Вайлд бере участь у складанні оплачуваних комбінацій, помножуючи виграші вдвічі. Дія опції триває доки дикий знак перебувати на ігровому майданчику автомата.
  • Free Spins - з випадінням 3 або більше скатерів запускається 10 безкоштовних обертань. У раунді діє бонусна опція. Для її активації слід збирати ключі. При накопиченні 3-х предметів у гру входить Stacked Wild - мішечок із золотими монетами. За 6 ключів видається стекований вайлд, що складається з 3 курок із яйцем. 9 символів дають Expanding Wild. Поява на барабанах ключової комбінації скаттерів додає 5 фриспінів.

Для проведення розіграшу Jack And The Beanstalk застосовується набір клавіш управління. Кожна має своє призначення. Кнопка із круговими стрілками дає старт грі. Вона може проводитися в автоматичному режимі, достатньо натиснути відповідну клавішу. На старті визначається розмір ставки. Сума регулюється у допустимому діапазоні. Для ознайомлення з правилами та призовими функціями слід відкрити довідковий розділ.

💥 Висновки

Ігровий автомат Jack And The Beanstalk дозволяє стати героєм улюбленої казки. Його перевагами є цікавий сюжет, сучасний дизайн, набір бонусів, що сприяють отриманню пристойного доходу. Оцінити ігровий потенціал відеослоту допоможе демоверсія.